Opis

Od stycznia większość przedsiębiorstw będzie zobowiązana do stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Twoje wątpliwości związane z wdrażaniem JPK rozwieją nasze ekspertki Urszula Płusa-Szpadzik oraz Katarzyna Klimczyk.

W trakcie warsztatów dowiesz się m.in.:

- czy Twoja jednostka na pewno musi wdrożyć JPK od 1 stycznia 2017 r.,

- jakie są doświadczenia dużych podatników po pierwszych miesiącach obowiązywania JPK,

- jaki zakres danych obejmuje jednolity plik kontrolny na przykładzie rejestrów VAT,

- czy można przedstawiać JPK w formie kilku plików dla każdej ze struktur (problematyka rozproszenia danych w kilku systemach),

- czy jest możliwe złożenie korekty JPK_VAT,

- jaki jest sposób wysyłki rejestrów VAT w formie JPK,

- jak korzystać z aplikacji dostępnych na stronie MF. 

Jako uczestnik warsztatów otrzymasz GWARANTOWANY CERTYFIKAT

 

Upewnisz się ponadto:

- co zrobić w sytuacji, gdy JPK nie zostanie przekazany w terminie,

- jakie sankcje grożą za nieprzekazanie JPK w terminie,- jak sprawnie przygotować się na dostosowanie się do nowych przepisów.

Podczas szkolenia online ekspert wyjaśni, jak przygotować się do nowych przepisów. Poznamy też odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości związane z tym zagadnieniem.

Prowadzący

 Urszula Płusa-Szpadzik Starszy konsultant w Accreo, doradca podatkowy nr 11884.   


  Katarzyna Klimczyk Konsultant w Accreo, doradca podatkowy nr 12472. Accreo to nowoczesna firma doradcza, oferująca usługi skierowane do przedsiębiorców i klientów indywidualnych w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, business restructuringu oraz doradztwa europejskiego. Marką Accreo jest niezmiennie wysoka jakość realizowanych usług, bezpieczeństwo podatkowe i prawne proponowanych rozwiązań oraz unikalna wartość dodana, niezmiernie istotna z punktu widzenia stabilności i sprawnego zarządzania firmą w stale zmieniających się realiach biznesowych. Wyróżniającą się cechą Accreo jest wieloletnie doświadczenie partnerów (20 lat), którzy bezpośrednio angażują się w świadczenie usług dla klientów oraz elastyczny model współdziałania grup eksperckich z oferowanych linii biznesowych, które w zależności od potrzeb klientów, łączą się w zespoły projektowe.

wiper-pixel