Ważne zmiany w podatkach dochodowych od 1 stycznia 2017 r. – nowe zasady w praktyce 

Ten warsztat już się zakończył. Zapraszamy po więcej wiedzy na: Video szkolenia

Opis

UWAGA podatnicy będą mogli skorzystać z obniżonej do 15% stawki CIT. Jednak to nie wszystkie nadchodzące zmiany w przepisach. Pozostało już niewiele czasu, by przygotować się do nowych regulacji, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest udział w warsztatach prowadzonych przez naszego eksperta Michała Zdyba - doradcę podatkowego posiadającego 12-letnie doświadczenie zawodowe.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają imienne CERTYFIKATY.

Podczas warsztatów ekspert wyjaśni, jak przygotować się do nowych przepisów. Poznamy też odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości związane z tym zagadnieniem.

 

 

Biorąc udział w warsztatach dowiesz się m.in.:

  • kiedy podatnicy  będą mogli skorzystać z obniżonej do 15% stawki CIT,
  • jak zmieni się katalog przychodów uznawanych za osiągnięte na terytorium Polski i jakie ma to konsekwencje,
  • jak zmieni się zasada ustalania przychodu z tytułu objęcia udziałów,
  • jakie nowe rozwiązania przewidziano dla opodatkowania aportów wnoszonych na agio.


A także:

  • jakie będą zmiany w cenach transferowych,
  • co wprowadzenie pojęcia „beneficial owner”,
  • co zmieni się w zakresie wymiany udziałów.   

Formuła warsztatów na żywo sprawia, że wiedzę zdobywasz siedząc przy swoim biurku. W przypadku tradycyjnego szkolenia musiałbyś poświęcić kilka godzin, zatem oszczędzasz swój czas, który będziesz mógł spożytkować na rozwój kariery zawodowej.

 

Prowadzący

 Michał Zdyb Doradca podatkowy posiadający 12 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w firmach konsultingowych z tzw. Wielkiej Czwórki. Uczestniczył w wielu projektach, które obejmowały wdrożenie efektywnych podatkowo struktur prowadzenia działalności gospodarczej, restrukturyzację działalności pod kątem optymalizacji podatkowej oraz optymalizację podatkową procesów dystrybucyjnych i promocyjnych. Posiada również bogate doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego dla podmiotów z sektora ochrony zdrowia oraz branży edukacyjnej. Obszarem jego szczególnego zainteresowania jest międzynarodowe prawo podatkowe. Michał jest doświadczonym trenerem z zakresu prawa podatkowego (przeprowadził ponad 50 szkoleń podatkowych).

wiper-pixel